Náš tím

Rasťo „Silvio“ Šulík

Rasťo je náš najväčší odborník cez lezenie a proti svojej vôli aj človek pre všetko. Oficiálne je to však vedúci číslo jeden. Ak teda niečo potrebujete, viete na koho sa treba obrátiť. Lezeniu sa venuje už cez 30 rokov a stále mu to lezie veľmi dobre. Na stene vedie aj kurzy, kde svoje vedomosti odovzdáva nováčikom tohto športu.  

Katka „Káťa“ Fickuliaková

Káťa má na starosti predovšetkým papiere, čísla, počítače a ..., ale sem-tam sa popri materských povinnostiach už opäť dostane aj ku kurzom, či za recepciu. Najčastejšie ju však stretnete na bouldrovke. Je to jedna z popredných slovenských lezkýň a pod vplyvom spomínaného materstva sa začína venovať kurzom pre najmenšie deti. Má certifikát z kurzu Babyfitu pre pohybové vzdelávanie detí predškolského veku, ale ako všade, aj tu sú praktické skúsenosti najlepšie.

Tomáš Hoša

Tomáš sa stará o to najdôležitejšie - stavia cesty a bouldríky. Okrem toho je to samozrejme lezec telom a dušou.

Dominika „Domča“ Kováčiková

Večne usmiata Domča vás privíta za recepciou. Zlá nálada v jej živote nejako neexistuje. Domča patrí do kategórie „lezeckých detí“, ktoré vyrastali v lezeckých krúžkoch. Dnes už až tak vážne nelezie, má však vlny, v ktorých sa k lezeniu stále vracia. Jej večný optimizmus ju predurčuje na vedenie detských kurzov.  

a ešte mnoho inštruktorov ...