VERTIGO KIDS
(OD 6 ROKOV)​

„Vychovať reprezentantov a špičkových elitných lezcov znamená naučiť dieťa milovať lezenie a pohyb vôbec.“ 

15,00 €/tréning

Od septembra 2014 pod hlavičkou Vertigo Kids bežia detské tréningy pod vedením našich najskúsenejších inštruktorov – Marka a Kuba Mižičkovcov. Sú to tréneri s bohatými pedagogickými a trénerskými skúsenosťami. Spolupracujú s odborníkom na  physioclimbing (využitie lezenia ako terapautickej metódy pri niektorých poruchách a disbalancii pohybového aparátu), ako aj so slovenským horolezeckým spolkom JAMES . 

Tréningy sú určené deťom od 6 do 15 rokov. Deti sú rozdelené do skupín podľa výkonnosti. Základným krédom je maximálne  individuálny prístup k dieťaťu, rozvíjajúc jeho osobnú skúsenosť, „playacts – hrať sa na niekoho“ , v prítomnosti dospelého trénera v interakcii so skupinou – lezenie pre zábavu.

 Na tréningoch sa zameriavajú na celú škálu lezeckých disciplín: od boulderingu cez lezenie s lanom na umelej stene až po lezenie na skale, ak to počasie a ročné obdobie umožňujú.

Tréningy sa konajú v utorok, stredu a štvrtok. Na jedného trénera pripadajú v skupine max. 3 deti, čo umožňuje venovať sa deťom oveľa intenzívnejšie a zabezpečiť im kvalitne strávený čas.

Rok je rozdelený do troch trimestrov. Platí sa celý trimester vopred, pričom suma je vypočítaná na základe počtu tréningov, na ktoré sa prihlasujete. V prihláške vyznačte trimester a dni, o ktoré máte záujem. V prípade, že už daný trimester prebieha, je potrebné dopísať dátum prvého tréningu. 

Vertigo Kids funguje ako samostatná organizácia zabezpečujúca tréningy pre Vertigo. To znamená, že všetky otázky, prihlášky, odhlášky, úhrady, … sa realizujú cez Vertigo Kids. V prípade záujmu ich môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo priamo na adrese vertigokids@outlook.sk a obratom dostanete mail s podrobnejšími informáciami. 

Obrátiť sa môžete aj priamo na Marka Mižička telefonicky – 0915 747 164.

PRIHLÁsenie

  +421-948-223-173
  vertigo@lezeckecentrum.sk

  +421-948-223-173
  vertigo@lezeckecentrum.sk

  Trenčianska 47
  821 09 Bratislava

  Trenčianska 47
  821 09 Bratislava

  Nájdete nás
  na Facebooku

  Nájdete nás
  na Facebooku

  Nájdete nás
  na Instagrame

  Nájdete nás
  na Instagrame