Kontakt

Navštívte nás

Lezecké centrum Vertigo

Trenčianska 47

821 08  Bratislava

(pozri mapku)

GPS koordináty: 48.152616,17.139612

Tel.: 0948 223 173
(počas prevádzkových hodín)

vertigo@lezeckecentrum.sk

Ako sa k nám dostať

MHD

Priamo pred budovou Vertiga je konečná trolejbusov 207 a 209.

Pohodlne sa k nám dostanete aj električkami smerujúcimi do Ružinova (8, 9, 14). Stačí vystúpiť na zastávke Miletičova a prejsť krížom cez trhovisko (pozri mapku).

Rovnako jednoduchý prístup je aj z autobusov, či trolejbusov jazdiacich po Prievozskej,
Bajkalskej, Košickej, či Miletičovej.

Autom

Od Žiliny – exit Podunajské Biskupice, odbočte vpravo na Bajkalskú. Na prvých svetlách pri čerpacej stanici AGIP odbočte doľava. Následne rovno a pred svetlami (ešte pred Miletičovou ulicou) odbočte doprava na platené parkovisko. Vchod nájdete v pravej zadnej časti budovy (cez nákladnú rampu)

 

Od Petržalky cez Prístavný most – exit Ružinov na Bajkalskú. Na prvých svetlách pri čerpacej stanici AGIP odbočte doľava. Následne rovno a pred svetlami (ešte pre Miletičovou ulicou) odbočte doprava na platené parkovisko. Vchod nájdete v pravej zadnej časti budovy (cez nákladnú rampu).

 

Od Prahy – cez tunel na most Lafranconi a obchvatom na Prístavný most. Exit Ružinov na Bajkalskú. Na prvých svetlách pri čerpacej stanici AGIP odbočte doľava. Následne rovno a pred svetlami (ešte pred Miletičovou ulicou) odbočte doprava na platené parkovisko. Vchod nájdete v pravej zadnej časti budovy (cez nákladnú rampu).

Napíšte nám

+421-948-223-173
vertigo@lezeckecentrum.sk

Trenčianska 47
821 09 Bratislava

Nájdete nás
na Facebooku