lezecká pohybová prípravka
2,5-3 roční

14,00 €/tréning

Deťom ponúkame lezenie ako formu pohybu, ktorý je vďaka svojej rôznorodosti veľmi vhodný na zlepšovanie, resp. budovanie kondície a koordinácie. Pomáha zlepšovať držanie tela, pohybový aparát, koordináciu pohybov, zmysel pre rovnováhu, ako aj pohyblivosť. Lezenie rozvíja pohybovú fantáziu, ponúka nové pohybové vzorce, zlepšuje orientačný zmysel, schopnosť diferenciácie, kontroly ťažiska. Pri lezení sa však zdôrazňujú aj kognitívne, emocionálne a spoločenské aspekty spôsobom, ktorý je možné iba zriedkavo dosiahnuť. Príkladom je prekonávanie strachu, schopnosť dôverovať, či riešiť a prekonávať problémy.

Od svojich drobcov však neočakávajte hneď skutočné lezecké výkony. Predovšetkým u nižších vekových kategórii sa oveľa viac času venuje všeobecnej pohybovej príprave ako samotnému lezeniu. Postupne však narastá čas, ktorý sú deti schopné venovať sa pohybu vo vertikále. Štruktúra cvičenia obsahuje rôzne dynamické i skľudňujúce pohybové aktivity, hry a samozrejme samotné lezenie.

Kurzy vedú vyškolení a skúsení inštruktori. Nemusíte sa teda ničoho obávať, iba si užívať čas so svojim dieťaťom.

Odhliadnuc od všetkých štúdií, vedecky, či praxou podložených pozitív lezenia pre rozvoj detí – väčšina detí si pobyt v našom centre naozaj užíva. Vyšantia sa, vybehajú a domov odchádzajú šťastné a bohatšie o zážitok.

 

Kedy cvičíme

Štvrtky o 9:00

Počas sviatkov a školských prázdnin necvičíme.

Minimálny počet detí v skupine – 5 detí. 

 

Organizačné

Jedno cvičenie trvá 60 minút.

Deti do 3 rokov cvičia spolu s rodičmi.

Na cvičenia si deti potrebujú doniesť ponožky a papučky a samozrejme pohodlné a predovšetkým ľahké oblečenie. Deti behajú a rýchlo sa spotia.

V priestoroch lezeckého centra je možné konzumovať jedlá iba vo vyznačených priestoroch. Chránime tak žinenky a koberce pred poškodením. A okrem toho – pri pohybe jedlo a hlavne žuvačky do úst nepatria.

Pri pobyte v centre prosíme rodičov, aby dbali na dodržiavanie prevádzkového poriadku lezeckého centra, predovšetkým, aby zabránili pohybu svojich detí v pádovej zóne.

 

Spôsob úhrady a vymeškané hodiny

Celý polrok sa uhrádza vopred na účet SK46 1100 0000 0026 2619 1741 alebo priamo na recepcii pri prvom cvičení. Pri prevode uvádzajte do poznámky meno vášho dieťaťa. O výške kurzovného budete informovaní mailom. 

V cene kurzovného pre skupinu 2 – 3 roční je zohľadnený jeden tréning zdarma ako kompenzácia za prípadné vymeškané hodiny (nakoľko máme iba jeden trening v tejto vekovej skupine a nie je možné vymeškané hoidny nahrádzať), či bonus pre tých, čo zvládnu všetky tréningy.Pokiaľ sa na kurz prihlásite v priebehu semestra, platí sa úmerne znížená suma. V tomto prípade už nevzniká nárok na jeden tréning zdarma.

Pokiaľ sa na kurz prihlásite, ale z rôznych dôvodov vymeškáte jednu alebo viacero prvých hodín, nepovažuje sa to za neskoršie prihlásenie a nevzniká tak nárok na úmerné zníženie kurzovného. Takáto neprítomnosť sa považuje za bežne vymeškaný tréning.

 

Ako sa prihlásiť

Vyplňte prosím prihlášku. Následne obdržíte potvrdzovací mail a organizačné pokyny.  

 

Ako sa odhlasovať z tréningov

Navštívte svoj kurzový profil a odhláste sa zo zvoleného tréningu.

Včasné odhlasovanie nám poskytuje prehľad o počte prítomných detí, čo má vplyv na plánovanie tréningov. 

Prihlásenie

+421-948-223-173
vertigo@lezeckecentrum.sk

Trenčianska 47
821 09 Bratislava

Nájdete nás
na Facebooku