TAKTO FUNGUJEME

Stačil jeden deň a všetko je inak. Na základe usmernenia ministerstva školstva sa v jednom čase môže na športovisku nachádzať maximálne 6 osôb bez ohľadu na m2.

Prechádzame preto na rezervačný systém dostupný prostredníctvom klientskej zóny na našej stránke www.lezeckecentrum.sk. Ak by vám niečo náhodou nefungovalo, môžete nám zavolať na číslo 0948 223 173 a spravíme rezerváciu za vás.

Otváracie hodiny sme upravili a rozdelili na 1,5 hodinové bloky. Vstup je jednotný 8 Eur/osoba alebo na vstupovú permanentku. Sezónne permanentky sú pozastavené (po nabehnutí na normálny systém sa predĺžia o dobu, počas ktorej ich nebolo možné využívať). Neplatia žiadne zľavnené vstupy (detské/študentské/doprovodné/…).

Vstup bude umožnený 5 minút pred daným termínom. Pokiaľ rezerváciu nezrušíte v riadnom termíne (12 hodín vopred) a na rezervovaný termín sa nedostavíte, vzniká povinnosť uhradiť takto rezervovaný termín.

Ak ste registrovaní a nikdy ste sa do klientskej zóny neprihlasovali:

  • použite mailovú adresu, ktorou ste sa zaregistrovali do nášho systému- vytvorte si nové heslo cez voľbu „zabudli ste heslo“
  • následne získate prístup do svojho profilu a môžete sa prihlasovať na dostupné termíny

Ak ste neregistovaní:

  • vstúpne do klientskej zóny na našej stránke
  • zvoľte „vytvoriť účet“
  • následne získate prístup do prihlasovania na dostupné termíny

Toto je pre nás mimoriadna situácia. Veríme, že pochopíte nastavené podmienky, ale je to jediný spôsob, ako fungovať.

+421-948-223-173
vertigo@lezeckecentrum.sk

Trenčianska 47
821 09 Bratislava

Nájdete nás
na Facebooku