JAMES JUNIOR TEAM BRATISLAVA
(OD 6 ROKOV)

13,00/tréning

Tréningy pod vedením skúsenej trénerky Evy Kováčovej.

Srdečne pozývame deti od 6-16 rokov na pravidelné  tréningy,  zamerané na lezenie,  vzťah  k  prírode  a rozvoj osobnosti.

Sme lezecký oddiel s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý sa venuje predovšetkým deťom a mládeži. Trénujeme na umelých stenách a v prírode, formou individuálneho prístupu podľa stupňa fyzickej zdatnosti a talentu. Počas roka sa konajú pravidelné tréningy, lezecké sústredenia v prírode doma aj v zahraničí, preteky… 

Lezecký oddiel vedie a založila Eva Schöneckerová Kováčová v roku 2005. Má rozsiahle skúsenosti v oblasti lezeckého športu ale aj športu všeobecne, trénerskej, metodickej a rozhodcovskej  činnosti. Rovnako je lektorkou Iyengarovej jogy, vďaka čomu deti vedie k správnemu strečingu aplikovaním niektorých prvkov do tréningu. Na tréningoch jej pomáhajú skúsení a kvalifikovaní tréneri tak, aby bol dosiahnutý čo najlepší a  najkvalitnejší prístup.

Lezecký pohyb: jeho rozvíjaním sa zlepšuje nielen koordinácia,  sila,  vytrvalosť, pohyblivosť   ale neodmysliteľne aj sebaspoznávanie a sebaprekonávanie.

Tréningy sa konajú pravidelne v

 utorky a štvrtky  od 16:30-18:00

v priestoroch Lezeckého centra Vertigo.

Cena  za tréning je 9 Eur, plati na školský polrok vopred.

Účasť na prvom tréningu si prosím dohodnite na uvedených kontaktoch vopred. Prineste si zo sebou lezeckú alebo športovú obuv (kopačky, cvičky, baletky), voľné oblečenie a pitie… 

James Junior Team funguje ako samostatná organizácia zabezpečujúca tréningy pre deti a mládež. To znamená, že všetky otázky, prihlášky, odhlášky, úhrady, … sa realizujú priamo cez James Junior Team. V prípade záujmu ich môžete kontaktovať na adrese lezenie.jjteam@gmail.com. Obrátiť sa môžete aj priamo na Evu Schöneckerovú Kováčovú telefonicky – 0905 657212.

Kontaktujte nás

  +421-948-223-173
  vertigo@lezeckecentrum.sk

  +421-948-223-173
  vertigo@lezeckecentrum.sk

  Trenčianska 47
  821 09 Bratislava

  Trenčianska 47
  821 09 Bratislava

  Nájdete nás
  na Facebooku

  Nájdete nás
  na Facebooku

  Nájdete nás
  na Instagrame

  Nájdete nás
  na Instagrame